سبد خرید

سخن رئیس هلدینگ

 

به نام خداوند جان و خرد

هلدینگ ونداد بعنوان یک مجموعه فرهنگی با اجزای سازمانی انتشارات ونداد به شماره پروانه ملی 8837 ، انجمن ادبی ونداد به شماره شناسه ملی 3981664، موسسه فرهنگی و هنری شهر هوشمند خلاق ونداد به شماره پروانه ملی 1470 و فروشگاه آنلاین آثار فرهنگی و هنری ثبت شده در سامانه های رسمی متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت، معدن و تجارت به همت والای جمعی از فعالان و محققان علاقه مند به حوزه های فرهنگی، ادبی، هنری و صنایع دستی با بکارگیری اصول مبتنی بر شرکت های شتابدهنده های فناوری و موسسات دانش بنیان و متعهد به توسعه مرزهای دانش و فناوری دیجیتال در عرصه های تولیدات مرتبط با فرهنگ و هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، کودک و نوجوان ایجاد شده است. این هلدینگ در جهت ارتقای مقوله های مرتبط با دیپلماسی های فرهنگی مبتنی بر تاریخ، هنر، فرهنگ و اندیشه ایرانی و اسلامی، توسعه فلسفه و جامعه شناسی کاربردی، سواد رسانه ای، مولفه های اجتماعی سلامت، سواد رسانه ای، سواد سلامت، حقوق بشر، صلح، جهانی شدن، محیط زیست و توسعه پایدار در جامعه ایران در هزاره سوم در شهرستان قائم شهر مشغول به فعالیت می باشد.

هلدینگ ونداد با عنایت به فرصت ها و ظرفیت های موجود در سطح محلی، ملی و بین المللی در زمینه تولید، انتشار و فروش کتب، محصولات فرهنگی، ادبی، هنری و صنایع دستی و همچنین تولید محتواها و برنامه های نرم افزاری مرتبط با فناوری های نوین آموزشی در فضای مجازی توسط پدیدآورندگان نسل جوان و نیز شرایط موجود بازار کسب و کار این مقوله ها در جامعه ایران بالاخص استان مازندران، سعی نموده است، با ایجاد یک بستر مناسب و حمایتی از نویسندگان و هنرمندان جوان، رسالت خود را در حفظ، ارتقا و ترویج فرهنگ های بومی ایران بالاخص مازندران و همچنین توسعه تولیدات و فروش محصولات مرتبط با اهداف هلدینگ تا حد توان خود باعث رونق اقتصاد فرهنگ و هنر در شهرستان قائم شهر گردد.

با چنین رویکردی، هلدینگ ونداد از تمامی اعضای محترم هیات علمی، محققان، دانشجویان، مولفان، هنرمندان فعال در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و موسسات فرهنگی و هنری و نیز علاقه مندان و فعالان جامعه مدنی کشور دعوت به همکاری و سرمایه گذاری مشترک در پیشبرد اهداف خود می نماید. در خاتمه از حمایت های علمی و عملی و فناورانه، جناب آقای دکتر حسن خانی ایوریق قائم مقام رئیس هلدینگ ونداد کمال تشکر را دارم.

آمنه قربانی
رئیس هلدینگ ونداد

دانش، ميراثي است كريم…
هرگاه خدا بنده اي را خوار نمايد او را از آموختن علم بر كنار مي دارد. امام علي (ع)

مهمترين عامل در كسب خود كفايي و بازسازي، توسعه مراكز علمي – تحقيقاتي و تمركز و هدايت امكانات و تشويق همه جانبه مخترعين و مكتشفين و نيروهاي متعهد و متخصص است كه شهامت مبارزه با جهل را دارند و از لاك نگرش انحصاري علم به غرب و شرق در آمده اند و نشان داده اند كه مي توانند كشور را روي پاي خود نگه دارند. انشاءالله اين استعدادها در پيچ و خم اداري خسته و ناتوان نشود. امام خميني (ره)

 

حمد سزاوار يگانه ايست كه حمد خود را به زبان خود فرمود از اينكه در خور حمدش زباني نبود. آنجا كه او حمد خود گذارد احدي حق حمد و هستي ندارد. اهل حمد كه مقربان درگاه و مخصوصان بارگاهند به اشاره (الحامدون لله) صفات آن ذاتند و در تجليات ذاتي ذي الجلال و جلوات جمال حق متعال مات. ما حمد يك نعمتش ندانيم چگونه حمد ذاتش توانيم؟ اما از آنكه خاك را جان داد و دانش در نهادش نهاد و كدورتش را به صفاي عقل بپرداخت و به تشريف (خلق الله آدم علي صورته) مخلع