سبد خرید

عنوان پروژه:

برند شهر مروج کتابخوانی حقوق بشر، فلسفه و سلامت (با هم بخوانیم)

 

سازمان پیشنهاد دهنده:
هلدینگ ونداد

 

صاحب ایده و تهیه و تنظیم:
دکتر حسن خانی ایوریق
قائم مقام رئیس هلدینگ ونداد

ونوشه خانی ایوریق

سفیر کتاب خوانی پروژه قائم شهر: برند شهر مروج کتابخوانی حقوق بشر و سلامت و توسعه پایدار (با هم بخوانیم)

انتشارات ونداد با کمک کلیه اجزای ساختاری هلدینگ ونداد جهت تکمیل سفیران کتاب خوانی خود از همه کودکان و نوجوانان استان مازندران به ویژه شهرستان قائم شهر دعوت به همکاری می نماید.

 

انتشارات ونداد حلقه‌ای دیگر از پیوند میان کالای فرهنگی بخصوص کتاب را با نویسندگان و مخاطبان واقعی در شهرستان قائم شهر جهت حمایت از خوانندگان و نویسندگان و شاعران نسل جوان و ارتقای فرهنگ کتاب خوانی را در قالب این پروژه طراحی و راه‌اندازی نموده است. این انتشارات در این پروژه سعی می نماید، در کنار تامین کتب علاقه مندان به طرح های کتابخوانی مصوب، همچنین آثار نویسندگان و شاعران کودک، نوجوان و جوان قائم شهری را بصورت رایگان منتشر نماید. تا بتواند علاوه بر دلگرمی و مطرح شدن این گروه از عزیزان فرهیخته قائم شهری، باعث رشد و تعالی فرهنگ نویسندگی و شاعری در بین نسل جمعیتی آینده قائم شهر گردد.

این پروژه با تدوین و اجرای برنامه قائم شهر: برند شهر مروج کتابخوانی حقوق بشر و سلامت و توسعه پایدار (با هم بخوانیم) سعی نموده است با برگزاری جشنواره های مختلف شهری دوستدار کتاب اقدامی در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی و توسعه فرهنگی در سطح محلات، مساجد، مدارس، مراکز بهداشتی و درمانی و سازمان های مردم نهاد، آموزشگاه ها، باشگاه های ورزشی و گروه های کتاب خوان مستقل بتواند شاخص های کتاب خوانی را در سطح خانواده ها و کودک و نوجوان بطور معنی داری ارتقا دهد.

هدف از برگزاری این جشنواره حمایت از اقدامات انجام شده و پیشنهادهای نو و ابتکاری در حوزه کتاب و کتابخوانی، توجه دادن مردم و نهادهای شهری به اهمیت کتاب در سطح شهرهای مختلف کشور بعنوان یک الگوی موفق است. از سوی دیگر