سبد خرید

موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره شهر هوشمندخلاق ونداد

موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره شهر هوشمندخلاق ونداد به شماره پروانه ملی 1470 و شماره ثبت 859 در اردیبهشت ماه 1399 موفق گردید، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران / اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مجوز رسمی خود را اخذ نماید. این موسسه بعنوان یکی از اجزای ساختاری هلدینگ ونداد نقش بسزائی در ارتقای تعاملات فرهنگی و ادبی و فناوری این هلدینگ در سطح شهرستان قائم شهر، استان مازندران و ملی ایفا نموده است.

موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره شهر هوشمندخلاق ونداد، با برگزاری کارگاه های تخصصی، سمینارها و همایش ها، جشنواره ها و کنسرت ها با رویکرد اساسی به مولفه های شهر هوشمند خلاق در عرصه فناوری های نوین ارتباطی و دیجیتال مارکتینگ و با ماهیت فرهنگی، ادبی و هنری خواستاری ایفای نقشی بی بدیل در فرهنگ سازی و ترغیب جامعه هنری به ایجاد و توسعه استارت آپ ها و شرکت های نوپا می باشد.

هلدینگ ونداد در راستای اهداف عالیه خود در جهت حمایت از ادبیان و شاعران و هنرمندان ایرانی بالاخص بزرگواران منطقه قائم شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ، این موسسه را راه اندازی نموده است. این موسسه سعی می نماید تا با برگزاری کلاس کارگاه های تخصصی، سمینارها و همایش ها، جشنواره ها و کنسرت ها حضوری یا وبیناری برای گروه مختلف جامعه هدف تعریف شده در سیاست های اجرایی خود موجبات رونق اقتصاد فرهنگ و هنر در استان مازندران و بالاخص شهرستان قائم شهر گردد.

موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره شهر هوشمندخلاق ونداد براساس ماموریت های مصوب شده در هلدینگ ونداد، شامل ساختار اجرایی زیر می باشد:

مدیرمسئول موسسه شهرهوشمند خلاق ونداد

هیات مدیره موسسه شهرهوشمند خلاق ونداد

بازرس موسسه شهرهوشمند خلاق ونداد

دپارتمان کارگاه های تخصصی

دپارتمان سمینارها و همایش ها

دپارتمان جشنواره ها و کنسرت ها

 

 

مطالب تکمیلی و لیست برنامه ها بزودی در این سایت ارائه می شود.

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.