سبد خرید

انجمن ادبی ونداد

انجمن ادبی ونداد به شماره شناسه ملی 3981664 در 10 شهریور ماه 1398 موفق گردید از بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران مجوز رسمی خود را اخذ نماید. این انجمن بعنوان یکی از اجزای ساختاری هلدینگ ونداد نقش بسزائی در ارتقای تعاملات فرهنگی و ادبی، این هلدینگ در سطح شهرستان قائم شهر، استان مازندران و ملی ایفا نموده است. هلدینگ ونداد در راستای اهداف عالیه خود در جهت حمایت از شاعران ایرانی بالاخص شاعران منطقه قائم شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ، دپارتمان شعر خود یا همان انجمن ادبی ونداد را راه اندازی نموده است. این انجمن ادبی سعی می نماید تا با برگزاری کلاس های آموزشی شعر، داستان، ادبیات کودک و نوجوان و ادبیات و پژوهش های ادبی بومی مازندران از یک سو، و برپایی منظم نشست های ماهانه ادبی، و برگزاری سالانه جایزه ادبی فرزانه نقش مهمی در شناسایی و توانمند سازی شاعران و نویسندگان منطقه همیشه فاخر گدوک تا چپکرود و استان مازندران ایفا نماید. انجمن ادبی ونداد، به کمک اجزای ساختاری دیگر هلدینگ ونداد، بطور مشخص خواستار سرمایه گذاری بروی آثار شاعران و نویسندگان این منطقه می باشد تا آنها را بصورت چاپی، گویا و نرم افزاری منتشر نماید، تا بتواند علاوه بر دلگرمی و مطرح شدن این گروه از عزیزان فرهیخته این بخش از سرزمین ایران، باعث رشد، تعالی و بالندگی فرهنگ شاعری و نویسندگی در بین نسل جمعیتی آینده قائم شهر گردد.

انجمن ادبی ونداد براساس ماموریت های مصوب شده در هلدینگ ونداد، شامل ساختار اجرایی زیر می باشد:

دبیر کل انجمن ادبی ونداد

شورای اجرایی انجمن ادبی ونداد

دبیر علمی انجمن ادبی ونداد

دبیر اجرایی انجمن ادبی ونداد

مدیر آموزش انجمن ادبی ونداد

دپارتمان جایزه سالانه ادبی فرزانه

دپارتمان نشست های ماهانه انجمن ادبی ونداد

دپارتمان شعر (کلاسیک / سپید / تبری / نقد شعر)

دپارتمان داستان و نمایشنامه (داستان کوتاه / نمایشنامه / رمان / نقد داستان)

دپارتمان کودک و نوجوان (شعر کودک و نوجوان / داستان کودک و نوجوان / شعر خوانی و قصه گویی کودک و نوجوان)

دپارتمان زبان شناسی تبری

آئین نامه اجرایی نشر آثار اعضای انجمن ادبی ونداد در سایت رسمی هلدینگ ونداد

1- هرگونه سرقت ادبی و ارسال شعر به نام خود یا فرد دیگری ممنوع بوده و مسئولیت آن با نویسنده می باشد و انجمن ادبی ونداد و سایت رسمی هلدینگ ونداد هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد. لذا آثار را با نام و نام خانوادگی اصلی خود ارسال نمایید. در صورت مشاهده سرقت ادبی، فرد خاطی برای همیشه در لیست سیاه دپارتمان قرار خواهد گرفت و بطور رسمی در سایت اعلام خواهد شد.

2- اشعار ارسالی باید سروده و نوشته خود شما باشد، محتوای هرزه نگاری و اروتیک نداشته و هرگونه نسخه برداری و ویرایش و نقض حق مالکیت معنوی مولفین دیگر نباشد. شایان ذکر است که هر اثر باید دارای اسم باشد (اختصاص یک نام برای اثر ارسالی جهت ثبت). در صورت تمایل همراه با آثار شماره تماس خود را مرقوم فرمایید تا در صورت نیاز امکان برقراری ارتباط با صاحب اثر میسر باشد.

3- پس از بررسی آثار دریافتی و تایید اساتید دپارتمان شعر، مدارک لازم از شاعران محترم دریافت، پروفایلشان در سایت ایجاد و آثارشان ثبت خواهد شد. ارسال مدارک توسط شاعر ( صاحب اثر ) منزله درخواست رسمی ثبت ( با رضایت کامل انتشار اثر یا آثار ) از دپارتمان شعر انتشارات ونداد می باشد. لطفا آثار را به صورت تکست ( نوشته تایپ شده ) ارسال کنید. آثاری که به صورت عکس نوشته باشد تایید نخواهند شد. ضمنا هر شاعر می تواند حداکثر هفته ای سه تا پنج اثر ارسال کند و دلیل این محدودیت رسیدگی به دیگر ارسالی ها، رعایت عدالت و نوبت برای کلیه عزیزان درخواست کننده می باشد!

4- هویت اصلی شاعر و نویسنده باید برای انجمن ادبی ونداد محرز و ثابت شده باشد، نام مستعار مورد قبول نمی باشد و مشخصات فردی و اصلی شاعر در پروفایل ایجاد شده درج می شود و آثار افراد مجهول الهویه منتشر نخواهد شد.

5- اطلاعات، تصاویر، شعرها و مطالب ارسالی باید در چهارچوب شرع مقدس اسلام و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد.

6- ارسال آثار سیاسی اکیدا ممنوع است.

7- توهین به افراد، گروه ها، قومیت ها، ائمه اطهار، شخصیت های سیاسی، دینی و دولتی در هر شکل و قالبی ممنوع است.

8- دپارتمان شعرانتشارات ونداد با نظر کارشناسان خود، مجاز به رد یا قبول یک یا تمام اشعار و خواسته های کاربران بدون هیچ گونه توضیحی می باشد و حتی المقدور توضیحات مناسب ارائه خواهد شد.

9- اگر یکی یا همه بندهای فوق و شرایط استفاده و سیاست کاری انجمن ادبی ونداد را قبول ندارید، مجاز به ارسال اثر و استفاده از خدمات دپارتمان شعر نمی باشید.

10- مسئولیت پاسخگویی به مراجع قضایی در خصوص شکایت احتمالی در رابطه با محتوای ارسال شده شعر که منتسب به صاحب اثر آن می باشد بر عهده ارسال کننده است و انجمن ادبی ونداد هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

 

مطالب تکمیلی و لیست برنامه ها بزودی در این سایت ارائه می شود.

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.