سبد خرید

فروشگاه آثار فرهنگی و هنری ونداد، بعنوان یکی از اجزای ساختاری هلدینگ ونداد، با رویکردی کاملا تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ در بستر اینترنت و موبایل خواهد بود که سعی نموده است، در کنار اجزای دیگر هلدینگ ونداد، بتواند کلیه خدمات خرید و فروش محصولات مرتبط با حوزه های نشر کتاب، آثار فرهنگی، آثار هنری و محصولات صنایع دستی مرتبط با صاحبان واقعی آثار فرهیختگان، مولفان، پدیدآوردگان و صنعتکاران شاغل در منطقه شمال ایران بالاخص استان مازندران را در سطح ملی و بین المللی ارائه نماید. همچنین این فروشگاه بطور تخصصی خواستار ایجاد فن بازار و مرکز خرید و فروش فناوری های نوین ارتباطی مرتبط با فرهنگ، هنر، صنایع دستی و رسانه می باشد.

با توجه به یک اصل مهم که تجارت الکترونیکی جهان گسترده‌ای است که پیش بینی می‌شود گردش مالی آن تا سال آینده به 7/6 تریلیون دلار برسد. دلیل این رشد هم بسیار واضح و ساده است: امروزه مردم بیش از گذشته به خرید اینترنتی رغبت پیدا کرده‌اند. در واقع، بر طبق آمارهایی که از ایالات متحده جمع آوری شده، 51 درصد یا بیشتر از نیمی از مردم خرید آنلاین را به خرید از فروشگاه‌های فیزیکی ترجیح می‌دهند. رشد دنیای تجارت الکترونیکی به نوبه خود منجر به رشد اسباب، تکنیک‌ها و ابزارهای مرتبط با آن شده است. ترویج مفهوم استارت آپ خیلی قدیمی نیست و شاید تنها یک یا دو دهه از استفاده از این لفظ در ایران و سایر نقاط جهان می‌گذرد، اما متاسفانه به دلیل جذابیت یا به هر حال رقابت‌های ناسالم، شاهد استفاده پرتکرار از این عنوان برای مشاغل مختلف هستیم. استفاده از این عنوان برای کسب‌وکارهای مختلف هیچ اعتباری به آنها نبخشیده است و این تلاش و کوشش گروه عضو در این تیم است که می‌تواند باعث موفقیت آنها شود.

 

چشم انداز فروشگاه آثار فرهنگی و هنری ونداد

چشم اندازهای فروشگاه آثار فرهنگی و هنری ونداد به گونه ذیل تعریف می گردد.

1- شناسایی و تحت پوشش قرار دادن کلیه ناشران و مولفان و موسسات فرهنگی و هنری و تولید کنندگان آثار هنری و صنایع دستی استان مازندران با پوشش بالای 90 درصدی در استان مازندران.

2- ارتقای آموزش های فنی و حرفه ای بارویکردی کاربردی در بستر دیجیتال به کلیه ناشران و مولفان و موسسات فرهنگی و هنری و تولید کنندگان آثار هنری و صنایع دستی استان مازندران با پوشش بالای 50 درصدی در استان مازندران.

3- عقد قرارداد برای فروش تولیدات و محصولات کلیه ناشران و مولفان و موسسات فرهنگی و هنری و تولید کنندگان آثار هنری و صنایع دستی استان مازندران با پوشش بالای 90 درصدی در استان مازندران.

4- افزایش سهم بازار در خرید و فروش تولیدات و محصولات کلیه ناشران و مولفان و موسسات فرهنگی و هنری و تولید کنندگان آثار هنری و صنایع دستی استان مازندران به میزان 30 درصد در سال اول و 60 درصد در یک افق 5 ساله.

5- افزایش زنجیره های ارزش افزوده بر تولیدات و محصولات کلیه ناشران و مولفان و موسسات فرهنگی و هنری و تولید کنندگان آثار هنری و صنایع دستی استان مازندران به میزان 10 درصد در سال اول و 50 درصد در یک افق 5 ساله.

6- افزایش سرعت تولید محصولات کلیه ناشران و مولفان و موسسات فرهنگی و هنری و تولید کنندگان آثار هنری و صنایع دستی استان مازندران در هر سال ضمن حفظ و ارتقای کیفیت.

7- افزایش درآمد پایدار مبتنی بر توانمندی های فرهنگی و هنری کلیه ناشران و مولفان و موسسات فرهنگی و هنری و تولید کنندگان آثار هنری و صنایع دستی استان مازندران به میزان 30 درصد در سال اول و 60 درصد در یک افق 5 ساله.

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.