سبد خرید

به نام دوست که هر چه است از اوست

 

عنوان برنامه
آموزش زبان انگلیسی

 

ارائه دهنده: دبیر فرزانه و عزیز قائم شهر، جناب آقای شعبان حسین پور

 

دل نگاره دبیر شعبان حسین پور با دانش آموزان محترم بویژه داوطلبان کنکور سراسری :
اسمی تقریبا ناآشنا بخصوص برای بچه های دهه ی نود. دبیری که همکلاسی بسیار از اساتید جوان این شهر را تجربه کرد. استادانی مانند دبیر محسن پور و دبیر نوری و دبیر روان و دبیر میرزایی و بسیاری از دانش آموزان رتبه برتر کشوری همانند نوید نادری رتبه یک کشوری و حمید اعظمی ها و لادن ربیعی ها رتبه زیر ده کشوری و صد ها دانش آموزی که امروز حساس ترین پستهای مملکتی و کرسی های علمی دنیا را بخود اختصاص داده اند. از خدا شاکرم از اینکه در طی مدت تدریس بیش از چندین سال در مراکز علمی برتر این شهر افتخاری برای شهر و همشهری هایم بوده ام و بخود می بالم که پیگیر این اعتماد و این اعتقاد هستم تا همیشه در شادی آفرینی های شهرم بخصوص در موضوعات آموزشی نقش کارآمد و دلسوزانه ای را ایفا کنم.

و اما در مورد آموزش زبان:
تجربه چندین دهه آموزشی بنده در سطح کنکور نشان دهنده ی یک واقعیت اجتناب ناپذیر است که یادگیری هر زبانی نیازمند فرا گرفتن ساختار دستوری به شکل کاربردی آن زبان می باشد. به بیانی دیگر دانش آموزان زبان نمی توانند بدرستی ارتباط زبانی با زبان دوم پیدا کنند، مگر اینکه با ساختار شناسی یعنی گرامر پایه ای زبان به شکل کاربردی آشنا باشند. بنابراین اولین نگاه بنده در آموزش توجه وافر و کافی به این مهم است، یعنی دانش آموزان باید گرامر زبان انگلیسی را یاد بگیرند تا در فهمیدن جملات با آنالیز کردن ساختار متون به معنای آن پی برده و البته دانستن لغت در قالب خواندن متن از بدیهیات یاد گیری است.
بعد ازدانستن ساختار و گرامر جملات؛ یاد گیری لغات نه بصورت منفرد و جدا از متن بلکه همراه با خواندن متن از اهمیت وافری بر خوردار است. به همین دلیل متن خوانی از کلید واژه های تسلط به زبان انگلیسی خواهد بود. لذا توصیه جدی ما تکرار و تکرار در متن خوانی البته بصورت درک مطلب همراه با چهار گزینه ای می باشد.
و حرف آخر اینکه ما در این فضای مجازی می خواهیم حرفهامون رو بصورت صریح و سریع با شما عزیزان در میان بگذاریم تا ضمیمه کار آموزش ما تکمیل تر گردد. و البته در صد آزمون تستی شما عزیزان داوطلب کنکور را در اینجا می آوریم تا شاهد انگیزه در یادگیری بیشتری باشیم . انشاالله

آرزوی سلامتی برای تک تک شما دارم.
خدایا چنان کن سر انجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

 

 

بزودی گفتگوهای آموزشی دبیر حسین پور با دانش آموزان بطور روزانه در این صفحه ارائه می گردد.

 

 

 

 

 

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.