سبد خرید

 

لیست خدمات انتشارات ونداد در راستای چاپ کتاب
خدمات علمی و اجرایی انتشارات ونداد در راستای چاپ کتاب شامل موارد ذیل می باشد. تعرفه هریک از خدمات بر اساس محتوای علمی هر کتاب محاسبه و براساس قرارداد رسمی منعقده با انتشارات ونداد، ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.
الف – خدمات علمی : تدوین و جمع آوری اطلاعات علمی و استخراج کتاب از پایان نامه
ب – خدمات نشر : ویراستاری ادبی، ویراستاری علمی، گرافیک و صفحه آرایی، اخذ شابک از خانه کتاب، اخذ فیپا از کتابخانه ملی و اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
پ – خدمات چاپ و فروش: چاپ و معرفی کتاب جهت فروش در وب سایت‌های مختلف علمی آموزشی

تدوین کتاب علمی دانشگاهی
الف – کتاب علمی تدوین شده از پایان نامه دانشجویی تائید شده دانشگاهی
تبدیل بخشی از اطلاعات مرتبط با پایان نامه به کتاب می تواند علاوه بر انتشار مقالات مرتبط با پایان نامه، در ارتقای علمی دانشجویان موثر باشد، که این امر خود دارای فرایندهای علمی تعریف شده و با استاندارهای علمی مشخص می باشد. انتشارات ونداد در زمینه چاپ کتاب با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورتی فعالیت می‌کند که متقاضی این امکان را داشته باشد در هر مرحله از فرآیند انجام، از صحت و قانونی بودن آن اطمینان خاطر را کسب نماید. همچنین شایان ذکر است انتشارات ونداد فرآیند های خدمات علمی و اجرایی خود را در زمان بسیار کوتاه و با کیفیت عالی انجام می دهد. شما می‌توانید با ارایه فایل پایان‌نامه خود در مدت زمان کمتر از یک ماه، در تیراژ دلخواه‌ خود و با کیفیت عالی کتاب چاپ شده با مجوز رسمی را از این انتشارات دریافت نمایید.

ب- کتاب علمی مبتنی بر تالیف و ترجمه و جمع آوری اطلاعات علمی
انتشارات ونداد جهت انتشار کتب علمی مبتنی بر تالیف و ترجمه و جمع آوری اطلاعات علمی براساس فرایند ذیل عمل می نماید.
1- به‌منظور حمايت از تاليف‌ كتب و ترجمه منابع علمي و معتبر و مورد نياز دانشجويان، اساتید، محققان فعال و حتی جمعیت عمومی کشور در حوزه های مرتبط با اهداف تبیین شده انتشارات ونداد، كميته‌اي تحت عنوان كميته نشر کتاب علمی مبتنی بر تالیف و ترجمه و جمع آوری اطلاعات علمی در دپارتمان کتاب با حضور اساتید و محققان علمی کشور تشكيل مي‌شود که صلاحیت علمی کتاب را جهت چاپ به انتشارات ونداد اعلام می نماید.
2- کلیه ارزیابی های داوری علمی این کمیته، جهت ارزیابی کتب علمی ارجاع شده به انتشارات جهت دریافت خدمات، به عهده شوراهای علمی و پژوهشی مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی طرف قرارداد با انتشارات ونداد می باشد.
3- حمايت از يك كتاب تاليفي يا ترجمه شده به شكل‌هاي ذيل مي‌باشد.
الف- پرداخت كليه هزينه‌هاي چاپ كتاب توسط انتشارات طبق قراردادهای رسمی منعقده انتشارات و مولفین.
ب- پرداخت درصدي از هزينه‌هاي چاپ كتاب توسط انتشارات و بقيه هزينه‌ها توسط مولف يا مترجم طبق قراردادهای رسمی منعقده انتشارات و مولفین.

پ- پروژه کتب علمی سال ایران: برای انتشار 4000 مقاله مروری در قالب 200 عنوان کتاب با فصول 20 گانه قابل ایندکس مستقل براساس تولیدات علمی اساتید، محققان و دانشجویان فعال در دانشگاه ها، شبکه های علمی، پژوهشگاه ها، پژوهشکده ها، مراکز تحقیقاتی، انجمن های علمی کشور
کتب علمی سال ایران به زبان فارسی / انگلیسی، بخشی از پروژه ملی برنامه تدوین و تالیف کتب پیش منبع علمی ایران برای انتشار 4000 مقاله مروری در قالب 200 عنوان کتاب با فصول 20 گانه قابل ایندکس مستقل براساس تولیدات علمی اساتید، محققان و دانشجویان فعال در دانشگاه ها، شبکه های علمی، پژوهشگاه ها، پژوهشکده ها، مراکز تحقیقاتی، انجمن های علمی کشور می باشد. صاحب امتیاز و ناشر این کتب انتشارات ونداد با مشارکت شرکای حقیقی و حقوقی می باشد. به منظور دستیابی به انتشار سریع و انتقال حجم زیاد دانش و اطلاعات، هر فصل از هر یک از کتب به صورت آنلاین و بلافاصله پس از پذیرش، چاپ خواهد شد و بعد از تکمیل کلیه فصول هر کتاب، کتاب مزبور در مدت 60 روز به چاپ خواهد رسید.
کتب علمی سال ایران به زبان فارسی / انگلیسی، با توجه به اهداف تبیین شده و با توجه به ایجاد فرصت مناسب در جهت تولید کتب پیش منبع با مشارکت علمی اساتید و محققان فعال در دانشگاه ها، شبکه های علمی، پژوهشگاه ها، پژوهشکده ها، مراکز تحقیقاتی، انجمن های علمی، بطور سالانه می تواند پایه های محکمی برای تولید کتب منبع در کشور ایجاد نماید. در این برنامه، کتب مزبور بطور سالانه با برند مشترک دانشگاه ها، شبکه های علمی، پژوهشگاه ها، پژوهشکده ها، مراکز تحقیقاتی، انجمن های علمی مشارکت کننده در برنامه منتشر خواهد شد. هر کتاب دارای یک تیم سردبیری مستقل در هر سال می باشد و هر فصل از این کتب توسط یکی از اساتید و محققان دانشگاه ها، شبکه های علمی، پژوهشگاه ها، پژوهشکده ها، مراکز تحقیقاتی، انجمن های علمی مشارکت کننده در برنامه تالیف و منتشر خواهد شد. با توجه به انتشار مستقل هر فصل از کتب دویست گانه مزبور، این برنامه قابلیت انتشار و ایندکس 4000 مقاله در سال را دارد که می تواند نقش به سزایی در تولیدات علمی کشور چه از نظر کمی و چه از نظر کیفی داشته باشد.

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.